Baritonist Thijs van der Meer heeft op 11 februari het solisten- en ensemblesconcours van Harmonievereniging Ons Genoegen uit Renswoude gewonnen. Zijn optreden werd door de jury als beste beoordeeld, waardoor hij de wisselbeker in ontvangst mocht nemen. De publieksprijs ging naar het percussie ensemble. Lees verder

Alle uitslagen, foto’s en opnames:
Klik op de foto om deze te vergroten, klik op het uitgevoerde werk voor de opname

FotoOmschrijvingDivisiePunten
  1. Percussionensemble o.l.v. Dave Erken
Tos Dorresteijn
Gyvan Doest
Hugo Struijk
Daniel van Ravenhorst
Daniel Struijk
Timo van der Meer
Jelle van Verseveld
Building Workers – H. Schellekens
380
Anouk Dorrestein2. Anouk Dorresteijn – Klarinet
Menuet – J.S. Bach
Synkoopavond – Joop Boerstoel en Jaap Kastelein
379
3. Christiaan van ‘t Riet – Trombone
Alfred Jodokus Kwark
Ribeira val Cheia
Cielito Lindo
381
4. Tos Dorresteijn – Drums
Rock and Roll – Arjen Oosterhol
382
5. Famke van Beek – Es-klarinet
Gert van Beek – Bes-klarinet
Drunken Sailor – Tim Curd
Scarborough Fair – Tim Curd
382
Heide van den Brandt6. Heidi van den Brandt – Tenorsaxofoon
Canon in D – Pachelbel
379
7. Daniel van Ravenhorst – Snaretrom
Dave Erken – Snaretrom
Third Duet – H. Mennens
379
8. Leonie Verbeek – Klarinet
Donna Donna – Horen, Lezen, Spelen 2
Lang zal ze leven – Horen, Lezen, Spelen 2
383
9. Gyvan Doest – Snaretrom
Gabber Roffeloefening 1 – H. Mennens
384
10. Emma Hendriksen – Dwarsfluit
Corieke Gerritsen – Dwarsfluit
Swing low, Sweet chariot
La Bamba
383
11. Sanne van Voorthuizen – Hoorn
Martine van Voorthuizen – Klarinet
Blues Adventure
386
12. Hugo Struijk – Drums
Get down on it – Kool and the Gang
384
13. Josien van de Vliert – Klarinet
Stella Eijkelkamp – Klarinet
Divertimento
284
14. Sophia Boom – Klarinet
Romanze – Karl Stamitz
280
15. Walter van der Ham – Klarinet
24 Studi Melodici – Domenico Nocentini
288
16. Janny van Schoonhoven – Klarinet
Een beetje vrede, een beetje liefde – Nicole Seibert
275
17. Carin van Voorthuizen – Klarinet
The Prince of Denmark’s March – Jeremiah Clarke
Litanie
Danse
281
18. Gert van Beek – Klarinet
Monique Vreeburg – Klarinet
12 Duets for Clarinet (delen 8, 9 en 11) – W.A. Mozart
Opname 1
Opname 2
Opname 3Van deze uitvoering is ook een video beschikbaar gesteld: 12 Duets for Clarinet
182
19. Timo van der Meer – Pauken
Voordracht B5  – G. Bomhof
180
20. Corieke Gerritsen – Dwarsfluit
Suite des Trois Morceaux – Benjamin Godard
1. Allegretto
2. Idylle
182
21. Daniël Struijk – Drums
Pride (In the Name of Love) – U2
184
22. Thijs van der Meer – Bariton
Café 1930  – Astor Piazzolla
Paraphrase – Hugo de GrootVan deze uitvoering zijn ook video-opnames beschikbaar gesteld: Café 1930, Paraphrase
191
23. Emma Struijk – Klarinet
Four Lyric Pieces (1. Elegie, 2. Halling) – Grieg
184
24. Jelle van Verseveld – Snaretrom
Fingerprints – H. Mennens
290
25. Trompetensemble
Judith Plantinga – Trompet
Nynke Bos – Trompet
Tom Vreeburg – Trompet
Sander Wels – Trompet
Five Heroic Marches –
Georg Philipp Telemann, arr. Jay Lichtmann
Deel 1, La Réjouissance
Deel 2, L’Espérance
Deel 5, La VaillanceVan deze uitvoering is ook een video beschikbaar gesteld: Five Heroic Marches
187